4 дівчинка народилась в сім’ї Михайла Грицкана!
by on Август 28, 2019 in Без рубрики

Відомий співак, музикант і актор кіно Михайло Грицкан на своїй сторінці у Facebook поділився радісною звісткою. Артист розмістив фото з пологового будинку, з якого зрозуміло, що тепер у його сім’ї стало на одну дівчинку більше. До слова, співак вже є батьком трьох донечок, тому досвід у вихованні дівчат у багатодітного татуся чималий. 

“Народження дитини — це початок нового шляху, нового життя. Діти — це продовження нас, — не приховує радості Михайло. — Я безмежно вдячний долі за нове життя. Слів немає, є тільки емоції і відчуття абсолютного щастя!”

Заслужений артист України до останнього приховував, що його сім’я чекає на поповнення. Тому раптова радісна звістка просто приголомшила колег та прихильників.

“У Вас поповнення? Загадкова інформація. Ану ж бо, признавайтеся! Ми ж Ваші друзі! Будемо радіти разом!” — написала одна із шанувальниць.

Мабуть, саме народження ще однієї дівчинки надихнуло співака на продовження всеукраїнського концертного туру #Обійму, осіння частина якого стартує вже 10 жовтня і пройде великими містами України.

Добавить комментарий

© 2016-2019 Михайло Грицкан " Будь-яке копіювання та розповсюдження фонограм без дозволу власників прав заборонено законом"