МИХАЙЛО ГРИЦКАН НА РАНДЕВУ З ЛАЙМОЮ ВАЙКУЛЕ
by on Август 11, 2019 in News

З 8 по 10 серпня в Літньому театрі “Морвокзал” (Одеса) проходила найгучніша музична подія літа міжнародного масштабу — фестиваль LAIMA RENDEZVOUS ODESA ‘2019, засновницею і натхненницею якого є Лайма Вайкуле. Традиційно, захід проходить в Юрмалі, але цього року організатори вирішили вийти за рамки Латвії і зробити ще один фестиваль в Україні.

Червона доріжка, екстравагантні образи, зірки світового масштабу, улюблені хіти — протягом 3 днів глядачі насолоджувались подією на чорноморському узбережжі.

Особливо феєричним був останній день закриття фестивалю. Серед запрошених зірок на сцені Літнього театру виступив Заслужений артист України — Михайло Грицкан, який запалив глядачів своїм хітом “ОБІЙМУ”.

Для мене велика честь бути запрошеним гостем на Рандеву у Лайми Вайкуле. Вірю, що Рандеву принесе в серця кожного крапельку добра, кохання, віри і надії на краще. Думаю, що цьогорічний дебют фестивалю в Одесі стане стартом його активного процвітання в Україні ” — поділився Михайло.

Нагадаємо, що цього року вперше в Україні на узбережжі Чорного моря відбувся міжнародний фестиваль Лайми Вайкуле LAIMA RENDEZVOUS ODESA ‘2019. Музичний захід щорічно проходить в Юрмалі, а цього вперше завітав в Одесу, об’єднавши на одній сцені понад 30 відомих артистів, серед яких Михайло Грицкан,  NK, KAZKA, Ніно Катамадзе, Вахтанг Кікабідзе, Tomas N’evergreen та ін.

Добавить комментарий

© 2016-2019 Михайло Грицкан " Будь-яке копіювання та розповсюдження фонограм без дозволу власників прав заборонено законом"