Михайло Грицкан концерт «Обійму» I Славутич 16 Жовтня
by on Октябрь 8, 2019 in Без рубрики

У середу, 16 жовтня о 19:00, у кіноконцертному комплексі міста Славутич (площа Центральна, 9) в рамках Всеукраїнського туру відбудеться довгоочікуваний концерт заслуженого артиста України Михайла Грицкана з новою програмою “Обійму” у супроводі музичного колективу Grand.

Михайло Грицкан — улюбленець жінок та свій серед чоловіків. Унікальний тембр та харизма виділяє Михайла серед українських виконавців, доказом цього є перші сходинки у хіт-парадах найпопулярніших радіостанцій країни.

Своїми піснями музикант розпалює серця, а голосом доторкається до найпотаємнішого — до душі! Кожна пісня співака — це особиста історія з непідробними емоціями та справжніми почуттями.

«Дорогі жителі Славутича, я з великим задоволенням заспіваю для вас свої найкращі пісні! До зустрічі, мої дорогі! Всіх запрошую і всіх обійму!!!» — запрошує Михайло.

Квитки на концерт Михайла Грицкана “Обійму” можна придбати у касі кіноконцертного комплексу або замовити за номерами телефонів: 2-36-22, 2-03-07, 050-946-56-54.

16 жовтня на вас чекає просто неймовірний концерт з голосом, який візьме вас у полон і вже ніколи не відпустить — голосом Михайла Грицкана!

Добавить комментарий

© 2016-2019 Михайло Грицкан " Будь-яке копіювання та розповсюдження фонограм без дозволу власників прав заборонено законом"