Михайло Грицкан концерт «Обійму» I Васильків 2 Листопада I РБК
by on Октябрь 18, 2019 in Без рубрики

2 листопада о 18:00, у Василькові в рамках Всеукраїнського туру відбудеться довгоочікуваний концерт заслуженого артиста України Михайла Грицкана з новою програмою “Обійму” у супроводі музичного колективу Grand.

Михайло Грицкан — улюбленець жінок та свій серед чоловіків. Унікальний тембр та харизма виділяє Михайла серед українських виконавців, доказом цього є перші сходинки у хіт-парадах найпопулярніших радіостанцій країни.

Своїми піснями музикант розпалює серця, а голосом доторкається до найпотаємнішого — до душі! Кожна пісня співака — це особиста історія з непідробними емоціями та справжніми почуттями.

«Дорогі васильківчани, я з великим задоволенням заспіваю для вас свої найкращі пісні! До зустрічі, мої дорогі! Всіх запрошую і всіх обійму!!!» — запрошує Михайло.

Квитки на концерт Михайла Грицкана “Обійму” можна придбати у касі районного будинку культури або замовити за номерами телефонів: 095-175-27-21 / 067-747-98-07 / 097-512-64-02

2 листопада на вас чекає просто неймовірний концерт з голосом, який візьме вас у полон і вже ніколи не відпустить — голосом Михайла Грицкана!

Генеральний інформаційний партнер — Радио Шансон (Radio Shanson) Радіо Шансон

One Response to Михайло Грицкан концерт «Обійму» I Васильків 2 Листопада I РБК

  1. SEO Reseller says:

    Awesome post! Keep up the great work! 🙂

Добавить комментарий

© 2016-2019 Михайло Грицкан " Будь-яке копіювання та розповсюдження фонограм без дозволу власників прав заборонено законом"