МИХАЙЛО ГРИЦКАН запрошує житомирян на концерт “ОБІЙМУ”!
by on Август 22, 2019 in News

У четвер, 10 жовтня о 19:00, у концертному залі Телецентру (вул. Театральна, 7) відбудеться довгоочікуваний концерт заслуженого артиста України Михайла Грицкана з новою програмою «Обійму». Саме з Житомира співак разом зі своїм музичним колективом Grand розпочне осінній концертний тур Україною.

Михайло Грицкан — улюбленець жінок та свій серед чоловіків. Унікальний тембр та харизма виділяє Михайла серед українських виконавців, доказом цього є перші сходинки у хіт-парадах найпопулярніших радіостанцій країни.

Своїми піснями музикант розпалює серця, а голосом доторкається до найпотаємнішого — до душі! Кожна пісня співака — це особиста історія з непідробними емоціями та справжніми почуттями.

«Дорогі житомиряни, я з великим задоволенням заспіваю для вас свої найкращі пісні! До зустрічі, мої дорогі! Всіх запрошую і всіх обійму!!!» — запрошує Михайло.

Квитки на концерт Михайла Грицкана “Обійму” можна придбати у касах міста та он-лайн на сайтах: https://kasa.in.ua/ru/jytomyr/concert/mykhailo-hrytskan-2019-10-10 і https://karabas.com/

Довідки за номером телефону: 050-632-50-33.

10 жовтня на вас чекає вечір драйвової музики! Неймовірний концерт з голосом, який візьме вас у полон і вже ніколи не відпустить — голосом Михайла Грицкана!

ПІДТРИМКА ДРУЗІВ: UA: Житомир, Z-RADIO, UA: Українське радіо «Житомирська хвиля», народний тижневик «СУБОТА»

Добавить комментарий

© 2016-2019 Михайло Грицкан " Будь-яке копіювання та розповсюдження фонограм без дозволу власників прав заборонено законом"